Lifestyle

Pieniądze to nie wszystko

Pod pojęciem finansów kryje się mnóstwo tajemnej wiedzy, bez której ciężko poradzić sobie w codziennym życiu. Mówi się, że pieniądze to nie wszystko. Ale jak żyć bez pieniędzy? Jest to niezwykle trudne. Zwłaszcza w dzisiejszym świecie. Łatwo natomiast narobić sobie problemów poprzez brak podstawowej wiedzy na ich temat.

W codziennej pracy zdobywam ogrom wiedzy, której brakuje w naszym społeczeństwie. Wiedzy finansowo – ubezpieczeniowej, którą chciałabym się dzielić. Tej wiedzy nikt nam w szkole nie przekazuje. Jeśli sami nie będziemy chcieli jej zgłębić to nikt nam w tym nie pomoże.
Co więcej – wykorzysta nasze braki na swoją korzyść.

Warto zatem poświęcić trochę cennego czasu i zapoznać się z tym co oferuje rynek. Kredyty, leasingi, ubezpieczenia. Wszystko jest dla ludzi. Trzeba tylko wiedzieć co w trawie piszczy.

Łatwo dać się wykorzystać, a wszyscy dookoła tylko na to czekają. Przynajmniej w mojej opinii. Sytuacja w Polsce pozostawia wiele do życzenia pod tym kątem. Nie chcę angażować się w zagadnienia polityczne, aczkolwiek to właśnie polityka w naszym kraju daje jasny sygnał jak jest postrzegane społeczeństwo i w którym kierunku to wszystko idzie. Niech sobie każdy sam dopowie resztę.

Tak czy siak, ta znienawidzona przez wszystkich w szkole matematyka, pozwala często wyjść na swoje i nie dać się wy…. rolować.

Niby pieniądze to nie wszystko, ale bez nich nie da się funkcjonować. Ciężko godnie żyć za samo 500+ od Państwa. Warto umieć zarządzać środkami, aby jednak dały nieco szczęścia, a przede wszystkim świętego spokoju na co dzień.

Dołącz do mojego newslettera
jeśli chcesz znać nowinki ze świata
ubezpieczeń i finansowań.

Nie spamujemy. Przeczytaj politykę prywatności żeby uzyskać więcej informacji..

Dołącz do mojego newslettera
jeśli chcesz znać nowinki ze świata
ubezpieczeń i finansowań.

Nie spamujemy. Przeczytaj politykę prywatności żeby uzyskać więcej informacji..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *